Strona informacyjna jachtu

s/y "Carpe Diem"
_____________________________________
Korab
Terminarz 2011

                                                                                        Aktualności

20 maja 2011 -  Po trzech sezonach w Grecji jacht od września 2010 stacjonuje w czarnogórskim Barze. W dniach 14-15 czerwca planowany jest wyjazd grupy remontowej do przygotowania i zwodowania jednostki przed pierwszym planowym rejsem. Szczegóły związane z tym wyjazdem oraz rozliczenie za sezon 2010 zostały wysłane dzisiaj pocztą e-mailową do wszystkich członków maszoperii. Zajrzyjcie do Waszych skrzynek.

###

21 listopada
- po kilkudniowym rejsie z przygodami jacht s/y "Carpe Diem" dotarł do mariny "Śv. Mikola"  w Barze w Czarnogórze. Zostanie tutaj na zimę, a kto wie ...może i dłużej. Fotorelacja z rejsu jest    tutaj ...

###


13 listopada - czteroosobowa załoga wyjeżdza do Chorwacji w celu przeprowadzenia "Carpe Diem" z Biogradu do Baru w Czarnogórze. SMS-owy dziennik z rejsu     tutaj ...

 ###

07 października - pięcioosobowa grupa żeglarzy z naszego klubu w składzie: Ryszard Matysiewicz, Krzysztof Mikiciuk, Grzegorz Matysiewicz, Leszek Stadnicki i Krzysztof Mazur płyną z Makarskiej (Chorwacja) do Biogradu. Zmienili tam poprzednią załogę, która pierwotnie miała dopłynąć tylko do Splitu, ale korzystając z pomyślnych wiatrów dopłynęła troszkę dalej.

###

Sezon żeglarski na śródlądziu już oficjalnie zakończony, ale na Morzu Śródziemnym ciągle jeszcze pływamy.
28 września - kolejna zmiana żeglarzy z naszego klubu rozpoczęła pływanie po Adriatyku. Tym razem zaplanowany jest tygodniowy rejs z Biogradu do Splitu.

###

30 czerwca - pierszy rejs maszoperyjnym jachtem "CARPE DIEM"  •  więcej ...

###


24 marca - zawiązanie się maszoperii na jacht morski  •  więcej ...

                          

statystyka