Kontakty
_____________________________________

skrzynka klubowa: korabradzyn@gmail.com

Historia
Główna
Galeria
Flota


Komandor Klubu - Wojtaś Zbigniew - Żeglarz Jachtowy, certyfikat ISSA,
Radiooperator SRC



        


         







Sekretarz Klubu
- Szczerba Marek - Żeglarz Jachtowy

















 


Skarbnik - Kowalik Roman - Żeglarz Jachtowy






 





Członek Zarządu - Szelech Zygmunt - Żeglarz Jachtowy, Sternik Motorowodny,
certyfikat ISSA, Radiooperator SRC




          
       






Belniak Mirosław - Żeglarz Jachtowy













Bęczyński Henryk - Żeglarz Jachtowy













Mikitiuk Dariusz - Żeglarz Jachtowy, kajakarz










Kałuszyński Bartosz - Żeglarz Jachtowy









                                           


Komoń Leszek - Jachtowy Sternik Morski, Sternik Motorowodny,
certyfikat ISSA, Radiooperator SRC




   

   

    

    

Matysiewicz Grzegorz  - Żeglarz Jachtowy, Sternik Motorowodny,
certyfikat ISSA, Radiooperator SRC













Matysiewicz Piotr  - Żeglarz Jachtowy, Sternik Motorowodny,
certyfikat ISSA, Radiooperator SRC













Matysiewicz Ryszard - Jachtowy Sternik Morski, Radiooperator SRC



     
    
                                          






Mikiciuk Krzysztof - Żeglarz Jachtowy, Sternik Motorowodny,
certyfikat ISSA, Radiooperator SRC




                                             






Mikitiuk Anna - Jachtowy Sternik Morski, Sternik Motorowodny













Mikitiuk Dawid - Żeglarz Jachtowy






  


Niewęgłowski Mirosław - Żeglarz Jachtowy, Sternik Motorowodny




    












Nowak Michał - kajakarz
    









   



Piekutowski Jacek  - Żeglarz Jachtowy




    




 

                                        


Popek Jerzy - Żeglarz Jachtowy




   













Próchnicki Jerzy - Żeglarz Jachtowy,
certyfikat ISSA, Radiooperator SRC



    











Puszkarski Grzegorz - Żeglarz Jachtowy















Sałata Radosław - Żeglarz Jachtowy
















Siebielec Adam - Żeglarz Jachtowy
, Sternik Motorowodny, Radiooperator SRC








    









Smoliński Eugeniusz - Jachtowy Sternik Morski













    





Stadnicki Lech - Jachtowy Sternik Morski
, certyfikat ISSA, Radiooperator SRC








 




 




Stecki Mieczysław - Żeglarz Jachtowy, Ratownik Morski
,
certyfikat ISSA, Radiooperator SRC









    










Szelech Ewa - Żeglarz Jachtowy, Sternik Motorowodny, Radiooperator SRC




          
       

         




Wawrzaszek Wiesław - Żeglarz Jachtowy









    


Wielgosz Jacek - Jachtowy Sternik Morski




          
       

         





Wojtaś Ernest - Żeglarz Jachtowy

















    


Wojtuń Dariusz - Żeglarz Jachtowy












  
    







Zawada Marek - Żeglarz Jachtowy
, Sternik Motorowodny




















Zieliński Bronisław - kajakarz
















Zielnik Waldemar - Żeglarz Jachtowy
, Sternik Motorowodny